Pucca’nın oğlu 3. kattan düştü

Magazin Nis 29, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Pucca lakaplı fenomen ve müellif Selen Pınar Işık ile oyuncu Serhat Osman Karagöz’ün 6 yaşındaki oğulları Batı, 3. kattan düşerek hastanelik oldu.

Pucca oğlunun üçüncü kattan düştüğünü ve hastanede tedavi altında olduğunu duyurdu.

“Ömrümden 25 yıl gitti”

Oğlunun sıhhat durumu hakkında bilgi veren Pınar, “Merhaba lakin kendime gelebildim. Arayan soran herkese teşekkürler hiçbir aramaya dönemedim çok üzgünüm konuşacak halde değildim, bir günde ömrümden 25 yıl gitti.

“Puding istiyor”

Toparlayabildiğim kadar yazıyorum şu an hala şoktayım. Batı 3. Kattan düştü, şuuru açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz önemli ancak geçecek. Şu an gülüyor, puding istiyor, öpüyor, latife yapıyor tabipleri polise şikayet etmekle tehdit ediyor. Bir müddet daha hastanede kalacağız. Eminim kısa mühlet sonra birebir bu fotoğraf üzere ayaklanacak o beklediğimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim anlamsız karışık olabilir özür dilerim biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edenler dua edenler çok çok çok teşekkürler” dedi.

“Akıl sıhhatimi müdafaam mucize”

Baba Serhat Osman Karagöz ise toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Tek tek dönemediğim bütün arkadaşlarıma, yazan herkese çok teşekkür ederim. Batı fiyakalı bir o kadar da haşere. Yaşanılan şey travmatik, atlatılan konu ucuz. Akıl sıhhatimi müdafaam mucize” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir