Oyuncu Aslı İnandık o partiye üye oldu! İşte ünlü oyuncunun üye olduğu parti..

Magazin Nis 12, 2023 Yorum Yok

Türkiye 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimine hazırlanırken ünlü isimlerde siyasi partilere üye olmaya devam ediyor.

Spor ve sanat topluluğunun ünlü isimleri farklı partilere dayanaklarını açıklayarak gündeme geliyorlar.

Türkiye Personel Partisi İstanbul Vilayet Sözcüsü Melis Akyürek toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ünlü oyuncu Aslı İnandık’ın TİP’e katıldığını açıkladı.

Melis Akyürek yaptığı açıklamada şu tabirlere yer verdi;

“Oyuncu dostumuz Aslı İnandık Tip’e katıldı. Umutta, eşitlikte, aydınlıkta ve bayan dayanışmasında inat eden herkesle bir kişi daha fazlayız! Ortamıza güzel geldiniz Aslı İnandik”

1989 yılında dünyaya gelen 34 yaşındaki Aslı İnandık toplumsal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sosyal medyada fenomen haline geldikten sonra Güldür Güldür Show takımına katılan Aslı İnandık birinci oyunculuk tecrübesini 2014 yılında Palavra Dünya isimli dizide rol alarak yaşadı.

Açıklama yaptı

Türkiye Personel Partisi’ne üye olmasının milletvekili adayı olması biçiminde yorumlandığını tabir eden Aslı İnandık toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak bahse açıklık getirdi.

Aslı İnandık yaptığı açıklamada şu tabirlere yer verdi;

“Bazı haber sitelerinde dünden beri hakkımda çıkan yanlış bir haberi düzeltmek isterim; Ben milletvekili adayı değilim, Türkiye Emekçi Partisi’ne üye oldum. Tıpkı onbinlerce farklı meslek kümesinden vatandaş üzere. Tip’in yanındayım. Milletvekili adayı değilim. Teşekkür ederim.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir