Nihat Doğan oğlu Amin Badıkan’ın yüzünü birinci kere gösterdi! ‘Babasının kopyası’

Magazin Nis 09, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Nihat Doğan geçtiğimiz yıl İranlı hayranı Arezoo Gharlar ile dünyaevine girmiş ve düğünden bir müddet sonra çiftin bebek beklediği ortaya çıkmıştı.

Nihat Doğan ve Arezoo Gharlar çifti bebeklerinin cinsiyetinin erkek olacağı açıkladı. 13 Ocak 2023 tarihinde çocuklarına kavuşan çift oğullarına Amin Badıkan ismini verdi.

Doğumun akabinde Nihat Doğan toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile hislerini paylaşmıştı. Nihat Doğan instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu sözleri yer vermişti;

“Bu dünyada en çok istediğim şey evlat sahibi olmaktı. 13 Ocak cuma günü oğlum Badıkan dünyaya geldi ve bu duamı kabul eden rabbime şükürler, bana dünyanın en hoş ikramını veren eşim Arezoo Gharlar’a teşekkürler olsun. Rabbim evvel sizin sonra benim evladıma hoş bi mukadderat yazsın. İyi hoş bir ömür nasip etsin. Heyecandan bugün paylaşabildim , babalık heyecanı sahne heyecanına hiç benzemiyor rabbim herkese nasip etsin.Hoşgeldin..”

Oğlunun yüzünü birinci kere gösterdi

Nihat Doğan ve Arezoo Gharlar çifti oğulları Amin Badıkan’ın yüzünü birinci defa gösterdi. Asansörde poz veren Doğan ailesinin bu karesi toplumsal medyada gündeme oturdu.

Amin Badıkan’ı görenler babasının kopyası biçiminde yorumlar yaptı. İşte Nihat Doğan ve Arezoo Gharlar çiftinin oğulları Amin Badıkan Doğan..

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir