Müge Anlı, evlilik vaadiyle dolandırılan adamın evli olduğunu öğrenince sonlandı

Magazin Nis 27, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te, birbirinden enteresan hususlar ele alınmaya devam ediyor.

Son olarak programa başvuran Doğan Daşkın isimli şahıs, TikTok’tan tanıştığı bir bayana aşık olduğunu anlattı.

Bir mühlet birlikte yaşadıktan sonra aşık olduğu bayanın hayvanlarını çalarak kayıplara karıştığını söyleyen Daşkın, gözyaşları içerisinde sevgilisinin bulunmasını istedi.

TikTok’tan tanıştılar: Sevgilisinin kendisini dolandırıp kaçtığını söyledi

İlişkilerinin kısa vakitte aşka dönüştüğünü tez eden Daşkın, “Elimde neyim varsa her şeyi alıp gitti. Hayvan sevgisi vardı bunda. Dışarı çıkamıyordu. Ben de hayvanlarla sevgisini gidersin diye 2 tane kuzu aldım. Bir odada besliyorduk. Hem kuzuları hem de kuşları alıp kaçtı.” dedi.

Gönül bağlantısı yaşayıp dolandıran Doğan Beyefendi, “Hayvan sevgisi yalanmış bu bayanın. Bu biçimde herkesi kandırıp dolandırıyormuş. Gittikten sonra her şey açıklandı bana. Bu durumun farkına vardım.” dedi.

“3 kişi gelip; kuzuları, tabakları, elbiselerime kadar otomobile doldurup götürmüşler”

9 aydır birlikte yaşadığı 16 yaş küçük sevgilisi Fatma’nın; kuzuları, kuşları ile ortadan kaybolması üzerine isyan eden Doğan Daşkın canlı yayında hüngür hüngür ağladı. Doğan Beyefendi, yaptığı açıklamada, “Doğum gününde kuşları ona armağan olarak aldım. Kuşlardan birine benim adımı koydu, başkasına kendi ismini koydu. 3 kişi gelip; kuzuları, tabakları, elbiselerime kadar otomobile doldurup götürmüşler.” sözlerini kullandı.

TikTok’tan tanıştığı Fatma Hanım tarafından evlilik vaadiyle kandırıldığını söz eden Doğan Beyefendi, “Onu melek zannediyordum.” dedi.

“Mehmet diye birini akrabası diye tanıştırdı, gönül bağı varmış”

Fatma Hanım hakkında “Kızlar, ‘Onun sevdiği var. İsmi Murat’ dedi. Benim adım Doğan, ancak o beni daima Murat diye çağırıyordu. Herkesin kendine aşık olduğunu düşünüyor.” tabirlerini kullanan Doğan Beyefendi, erkek arkadaşını akrabası olarak kendisiyle tanıştırdığını da sav etti.

Daşkın, “Mehmet diye birini akrabası diye tanıştırdı. Akrabası değilmiş Onunla da gönül bağı varmış. Mehmet tüm gerçekleri bana anlattı. Onu da evleneceğim vaadiyle kandırmış.” dedi.

Müge Anlı sonlandı: Sen evlisin, niçin evlilik vaadiyle dolandırıldım diyorsun

Müge Anlı bu anlarda, “Sen bekar değil misin?” sorusu üzerine evli olduğunu belirtip eşinden boşanmak için mahkemeye başvurduğunu söyleyen Doğan Bey’e sert çıktı.

“Sen evlisin. Niçin evlilik vaadiyle dolandırıldım diyorsun” diyerek ihtarda bulunan Müge Anlı, “Sen bir bayanla dost hayatı yaşamışsın. O da gitmiş”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir