Müge Anlı canlı yayında çılgına döndü: ‘Beyefendi siz jigolo musunuz?’

Magazin Mar 31, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün yayınlanan kısmında Müge Anlı adeta sıkıntıdan çıktı.

Hafta içi hergün ekranlara çıkan Müge Anlı’nın bugünkü kısmında programa konuk olan Hülya isimli bayan TikTok’ta tanıştığı biri tarafından dolandırıldığını söyleyerek Müge Anlı’dan yardım istedi.

Kendisini fabrikatör olarak tanıttığı tez edilen kişi tarafından dolandırıldığını sav eden Hülya hanımın bahsettiği kişi kısa müddette bulundu.

Müge Anlı ve grubu bayanın bahsettiği kişiyi bularak canlı yayına bağladı. Canlı yayında sonlar gerilirken Müge Anlı dolandırıcı olduğu sav edilen şahsa birtakım sorular yöneltti.

Müge Anlı küplere bindi

Telefon ile canlı yayına bağlanan şahıs stüdyoda bulunan Hülya hanımın hangi emelle kendisine para verdiğini anlatmadığını lisana getirdi.

Bu açıklama sonrası Müge Anlı “Sen anlat hangi gayeyle para verdi?” sorusunu sorunca sonlar gerildi.

Dolandırıcı olduğu sav edilen şahıs “Buluştuğumuzda bana ‘Benim hayatımda ol, senin için ne istersen yapmaya hazırım dedi” tabirlerini kullandı.

Bu kelamların akabinde Müge Anlı dolandırıcı olduğu argüman edilen şahsa şunları söyledi;

“Pardon! Siz kendinizi meslek olarak nasıl tanıtıyorsunuz, hangi meslek kümesi içerisindesiniz beyefendi? Jigololuk yapıyorsunuz tamam yani. Siz bu işi mi yapıyorsunuz? Anlattığınız o. Bunun karşılığında para aldığını söylüyorsan ‘Ben bu işi yapıyorum’ diyorsun. Vergini ödüyor musun diye de sorarım ben sana yani. Nereye, ne vergisi ödüyorsun sen? Yani, senin geceliği 60 bin lira mı?”

Dolandırıcı olduğu argüman edilen adamın jigolo olmadığını söyleyerek kendini savunmasının akabinde Müge Anlı şahsa Hülya hanıma olan borcunu ödemesini söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir