Kuruluş Osman’ın Burçin’i bahadır pozlarıyla ortalığı yıktı: “İçimiz açıldı”

Magazin Nis 02, 2023 Yorum Yok

Bozdağ Sinema imzalı, birinci kısmı 20 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Metin Günay’ın yaptığı ve senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın kaleme aldığı Kuruluş Osman, Çarşamba günleri ekrana geliyor.

Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan dizinin başrolünde ise Burak Özçivit yer alıyor. Özçivit, Osman Bey’i canlandırıyor.

Reyting rekorları kıran ve ünü Türkiye sonlarını aşan dizide Aslıhan Karalar, kısa bir müddet yer aldı.

27 Nisan 1999 yılında Ankara’da dünyaya gelen hoş isim, Ankara Bilkent Milletlerarası Laboratuvar Lisesi’nden mezun oldu.

Hayatını bir müddet Londra’da sürdüren ve yeniden orada Kings College’de İşletme okuyan Karalar, 2017 Best Model of The World birincisi oldu.

Aslıhan Kararlar birincilik elde ettikten sonra oyunculuk alanında bahtını denemek için adımlar atmaya başladı.

İlk oyunculuk tecrübesini Şahin Tepsesi isimli dizide canlandırdığı Ezgi karakteri ile yaşamış olan Aslıhan Karalar, Kuruluş Osman’da ise Burçin karakterine hayat verdi.

Kuruluş’un Burçin’i toplumsal medyayı salladı

Kuruluş Osman dizisinde Burçin karakterine hayat veren hoş isim, dizide kısa bir mühlet yer aldı. Aslıhan Karalar, bu kısa mühlet içerisinde herkesi kendisine hayran bırakmayı başardı.

Karalar diziden ayrıldıktan sonra ekranlara bir müddet orta verdi. Lakin toplumsal medya üzerinden paylaşımlarını sürdürdü.

Güzel ismin toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımlara ise yorum ve beğeni yağdı.

Silah eğitimi almaya başladı

2017 Best Model Of Türkiye ve Best Model of The World birincisi Aslıhan Karalar bir AVM’de görüntülendi. Silah eğitimi almaya başladığını duyurdu.

Bu hafta yeni bir sinema sinemasına başlayacağının muştusunu veren oyuncu, “Keyifli ve heyecan verici bir aksiyon projesi…

Set öncesinde ağır bir tempoda dövüş ve silah eğitimleri almaya başladım. Projenin en kısa vakitte vizyona girmesini sabırsızlıkla bekliyorum” açıklamasında bulundu.

Öte yandan Aslıhan Karalar, geçen günlerde aklının ve kalbinin sarsıntının vurduğu 11 kentimizde olduğunu söylemişti.

İyi olabilmek için kendimi zorluyorum lakin geçmiyor. Biz güçlü ve büyük bir ülkeyiz, bir olup birlik olup bu güç günleri geride bırakacağız inşallah” diye konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir