Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül el ele

Magazin Nis 30, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

41 yaşındaki ünlü oyuncu Kadir Doğulu ve 30 yaşındaki Neslihan Atagül, 2016 yılında dünya meskenine girdi. Her fırsatta birbirine olan aşklarını lisana getiren ikili, son günlerde özel hayatlarıyla manşetlerden düşmüyor.

Başka bayanlarla samimi bir halde yakalandı

Doğulu, arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye çıkarken, Çeşme Alaçatı’da diğer bir bayanla sarmaş dolaş halde yakalandı. Doğulu’nun görüntüsü kısa müddette toplumsal medyada süratle yayıldı. Teze nazaran; Doğulu, baş harfi ‘S’ olan ve sanat ve spor topluluğuna epey yakın olan bir isimle yasak aşk yaşıyordu.

‘Ben bir magazin figürü değilim”

S. isimli kişinin Sezer Çakır olduğu argümanı toplumsal medyada çok konuşuldu. Hususla ilgili açıklama yapan Çakır ise Kadir Doğulu’nun çok sevdiği bir dostu olduğunu belirterek, ”Ben bir magazin figürü değilim. Bu sebepten de bu türlü bir haberin içinde yer almak son derece rahatsız edici. Kadir benim çok sevdiğim bir dostumdur. Öbür etrafımdaki tüm dostlarım üzere. Bu çıkan haber büsbütün berbat niyetle yapılmış bir senaryodan ibarettir. Bu türlü bir şey kelam konusu değildir. Ayrıyeten hayatım boyunca kimsenin kimsenin ikinci eşi ya da hayatındaki alternatifleri ortasında yer alan bir bayan olmadım.” dedi.

Kadir Doğulu da hakkında çıkan argümanlar için ”O gün o kadıncağız dışında 80 bireyle konuştum. Benim Neslihan’dan diğer imam nikahlı eşim yok” açıklamasını yaptı.

El ele görüntülendiler

Ortaya atılan tezler sonrası bugün yeni bir gelişme daha yaşandı. Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu, Kadıköy’de el ele görüntülendi. İkilinin samimi halleri ise evlilikte bir krizin yaşanmadığını gözler önüne serdi.

1979 yılında doğan Sezer Çakır 44 yaşındadır. Sezer Çakır. Eski futbolcu Oktay Derelioğlu’nun eski eşidir. Aslen İzmirli olan Çakır Yeditepe Üniversitesi mezunudur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir