Gülcemal dizisinin yıldızı Murat Ünalmış’ın eski eşi bakın kim çıktı! Halbuki o dizide birlikte oynamışlar…

Magazin Nis 08, 2023 Yorum Yok

FOX TV’nin yeni dizisi Gülcemal, bu akşam izleyici karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde Melis Sezen ve Murat Ünalmış yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu ise Eda Tezcan Çalışkan’ın üstlendiği Gülcemal dizisi için geri sayım başladı.

Diziye kısa bir vakit kala oyuncuları gündeme geldi. Dizide Gülcemal karakterine hayat veren Murat Ünalmış’ın özel hayatı da merak konusu oldu.

Ünlü oyuncunun özel hayatını araştıranlar, eski eşini öğrenince şaşkınlığını gizleyemedi.

Deli Gönül, Bir Vakitler Çukurova, Yer Gök Aşk üzere başarılı üretimlerde rol alan Murat Ünalmış’ın eski eşi de kendisi üzere oyuncu çıktı.

Meğer Murat Ünalmış ve eski eşi birlikte tıpkı dizide rol almış, dizinin yayınlandığı periyotlarda dünya meskenine girmişler. İşte Murat Ünalmış’ın eski eşi…

Eski eşi Yer Gök Aşk’ın yıldızı çıktı!

Gülcemal dizisiyle ekranlara çıkmaya hazırlanan ünlü oyuncu Murat Ünalmış, 2010-2013 yılları ortasında Yer Gök Aşk dizisinde rol almıştı.

O periyot dizide Yusuf karakterini canlandıran Murat Ünalmış, Havva karakterine hayat veren Tekçe Akalay ile dünya konutuna girmişti.

Kuş Uçuşu, Siyah Beyaz Aşk, Yer Gök Aşk üzere projelerde oyunculuğuyla isminden kelam ettiren Tekçe Akalay, Murat Ünalmış ile 1 yıl evli kaldı.

2011 yılında dünya konutuna giren ikili, 2012 yılında boşandı. İkilinin bu evliliğini duyan şaştı kaldı.

Evliliği kısa süren Murat Ünalmış ve Tekçe Akalay’ın boşanma sebeplerinin “şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” olduğu tabir edilmişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir