Fatih’te yol vermeyen şoförün aracını parçaladı

Genel Nis 26, 2023 Yorum Yok
DHA

İstanbul’un Fatih ilçesi Vatan Caddesi’nde meydana gelen olayda, Muhammed Ali Ertekin, arabası ile Haliç Köprüsü’nden Edirne istikametine gerçek giderken, emniyet şeridinden gelen ve içinde 2 kişinin olduğu araba tarafından sıkıştırıldı.

Ertekin, kendisini uyaran sürücüyü uyararak yoluna devam etti. Ertekin’i takip eden şoför Vatan Caddesi’nde Ertekin’in önünü kesti.

Küfredip saldırdı

B. Ö. isimli şoför, Ertekin’e küfrederek arabasının camını ve aynalarını kırdı. Akına uğrayan Ertekin, yaşananları cep telefonu ile saniye saniye görüntüledi.

Saldırıya uğrayan Ertekin, polis merkezine giderek kendisine saldıran şoförden şikayetçi oldu. Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis grupları Ertekin’e saldıran şoför B. Ö.’yü yakaladı.

“Bu magandalar trafikten men edilsin”

Saldırıya uğrayan Muhammed Ali Ertekin yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

Haliç Köprüsünde sağ şeritte seyrederken, bir araç emniyet şeridinden önüme kırdı. Yaklaşık 100 metre ileride el kol hareketi yaparak neden yol vermiyorsun dedi. Bende ‘senin sağdan geldiğini görmedim’ dedim. Bu vatandaşlar demeyeceğim magandalar diyeceğim. Önümü kestiler baktım bu beşerler makus beşerler yoluma devam ettim. Vatan Caddesine geldim ben gerime hiçbir formda bakmadım. Bunlar gerimden gelmişler tekrar önümü kestiler. Bu sefer araçtan inerek kapımı açtılar. Beni darbetmeye başladılar. Ben olayın daha fazla büyümemesi için aracımdan inmedim hiçbir halde.

Bu kent magandaları beni ve aracımı darbettiler. Aynalarımı kırdılar, camımı patlattılar, plakamı söktüler. Bende kendilerine şikayetçi olacağımı söyledim. Git nereye şikayet edersen et deyip hakaretler ettiler. Bende gerekli mercilere şikayette bulunmaya geldim. Bu ve bunun üzere magandaların trafikten men edilmesi için elimden geleni yapacağım. Cep telefonum ile imaj çektim. Aslında birkaç dakika öncesini çekemedim. Aracımın kapısını açtığı beni darp ettiği anlar da oldu. Ben daha sonrasında elime telefonu alıp çektim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir