Ece Sükan kimdir, aslen nereli? Çağatay Ulusoy ile sevgili olduğu sav edilen Ece Sükan kaç yaşında?

Magazin Nis 28, 2023 Yorum Yok

Hakkında çıkan haberlerden sonra Ece Sükan’ın hayatı merak edilmeye başlandı. Çağatay Ulusoy ile sevgili olduğu tez edilen Sükan’ın Ulusoy’dan 14 yaş küçük olduğu bilinmekte. Pekala Ece Sükan kimdir?

Ece Sükan kimdir?

1 Ocak1977 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ece Sükan’ın annesi Serpin Sükan eski bir tiyatrocudur. Sükan’ın babası ise inşaat mühendisi ve işadamıdır. Sükan; ilkokul, ortaokul ve liseyi TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Ankara Devlet Opera Balesi’nde 3 yıl bale eğitimi alan isim, burada 2 sene farklı oyunlarda vazife almıştır. 1998 yılında ODTÜ Psikoloji kısmında aldığı eğitimden mezun olmuştur.

Öğrencilik yıllarında radyo da DJ’lik de yapmıştır. Mezun olmasının akabinde Marie Claire’de çalışmaya başlamıştır.

1998 yılında”Best Model of Turkey” model yarışına katılan isim, burada üçüncü olmuştur. 1998 yılından itibaren profesyonel modelliğe başlangıç yapan isim, bu ortalarda In Styling eğitimi almak üzere New York’a gitmiş ve NewYork’da Fashion Institute of Technology okulunda eğitim almıştır.

Susam Sokağı ve Uzun Çoraplı Pippi üzere çizgi sinemalara seslendirme yapan Sükan, 2000 yılında Marie Claire mecmuasında moda editörlüğü yapmaya başlamıştır. 2004 yılında dizi oyunculuğuna da başlamıştır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir