Dursun Özbek’ten TFF’ye çıkartma: Gündemde Ali Koç ve Ali Şansalan var

Spor Haberleri Nis 29, 2023 Yorum Yok

Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Özbek, Beşiktaş ile oynanacak kritik derbi öncesi Türkiye Futbol Federasyonu’na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ali Koç’un TFF’ye yaptığı ziyaretin akabinde hayli rahatsız olan sarı-kırmızılı idare derbiye de Ali Şansalan’ın atanması üzerine Riva’ya adeta çıkartma yaptı.

Gözden Kaçmasın Beşiktaş, Galatasaray derbisinin hakeminin yapay zekayla atanmasını istedi Haberin Detayları

“Rahatsızız”

TFF Lideri Mehmet Büyükekşi ile görüşen Özbek’in iki husustan da duyduğu rahatsızlığı vurguladığı gelen haberler ortasında.

Hatırlanacağı üzere sarı-kırmızılı topluluk Ahmet Işık Çebi’nin derbiye Ali Şansalan’ın atanması için TFF’ye baskı yaptığı haberleri üzerine rahatsızlığını lisana getirmişti.

Söz konusu görüşmeyle ilgili TFF ve Galatasaray cephesinden şimdi resmi bir açıklama gelmedi.

Gözden Kaçmasın Beşiktaş – Galatasaray maçının hakemi Ali Şansalan oldu Haberin Detayları

Ne olmuştu?

Süper Lig’in 31. haftasında oynanan ve 3-3’lük beraberlikle sona eren Fenerbahçe – İstanbulspor maçından sonra hakem kusurlarına dair sert bir açıklama yapan Fenerbahçe’de lider Ali Koç, akşam saatlerinde Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) giderek lider Mehmet Büyükekşi ile görüşmüştü.

Ali Koç, Mehmet Büyükekşi’ye sunduğu belgede hem saha hem de VAR’da vazifeli hakemlerin yaptığı kusurlara yer verip şikâyetlerini lisana getirmişti.

Görüşmede PFDK’nın tarafsızlığını yitirmesi, verilen cezalarda standartın olmaması da lisana getirilmişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir