Dursun Özbek, TFF’den hesap sordu: Burası Hacı Baba Tekkesi mi

Spor Haberleri Nis 30, 2023 Yorum Yok

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, perşembe günü Riva’ya sürpriz bir çıkarma gerçekleştirdi. Özbek’in randevu almadan görüşmeye gittiği belirlendi.

Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un çarşamba günü Riva’da TFF Lideri Mehmet Büyükekşi ile yaptığı 2.5 saatlik tepe sarı-kırmızılılarda büyük rahatsızlık yarattı.

“Burası Hacı Baba Tekkesi mi?”

Şampiyonluk uğraşının kızıştığı bir periyotta Ali Koç’un yaptığı bu ziyaret üzerine Galatasaray Lideri Dursun Özbek de harekete geçti.

Riva’ya yapılan ve iki saati aşkın süren Ali Koç ziyaretinin sebebini sormaya giden Özbek’in, “Ali Koç’un burada ne işi var? Niçin daima Ali Koç ile buluşuyorsunuz? Ne konuşuyorsunuz bu kadar? Burası Hacı Baba Tekkesi mi? Daima senden hesap mı soruyor, ne konuşuyorsunuz? 2.5 saatlik görüşmede neler konuştunuz?” sözlerini kullandığı öğrenildi. Özbek ile Büyükekşi ortasındaki görüşmenin 2 saat sürdüğü öğrenildi.

Büyükekşi, sakinleştirmeye çalıştı

Mehmet Büyükekşi ise, “Ali Bey’in birtakım hakemlerle ilgili külfetleri vardı ve bu zahmetleri iletti.” cevabını verdi. Dursun Özbek ise bu açıklamayı inandırıcı bulmadığını belirtti.

Dursun Özbek, Ali Koç ile kapalı ve bu kadar uzun vadeli görüşmeler yapılmaması talebini de Mehmet Büyükekşi’ye iletti.

Ayrıca sarı-kırmızılıların liderinin Beşiktaş derbisine Ali Şansalan’ın atanmasından ötürü da rahatsızlık duyduklarını TFF Lideri Mehmet Büyükekşi’ye iletti.

Yusuf Günay devreye girdi

Galatasaray Lideri Dursun Özbek ile TFF Lideri Mehmet Büyükekşi ortasında gerçekleşen dorukta TFF Başkanvekili Yusuf Günay da yer aldı.

Günay’ın randevusuz gelen Özbek’i lider ile buluşturduğu daha sonra da görüşme bitiminde kapıdan uğurladığı bildirildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir