Dursun Özbek: Stuttgart ile Almanya’da maç yapacağız

Spor Haberleri May 14, 2023 Yorum Yok

Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Özbek, sponsorluk mutabakatı merasiminde açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılılar, depremzedeler faydasına manalı bir iş birliğine imza atmaya hazırlandıklarını açıkladı.

Yeni başlatılan bağış kampanyası ile birlikte birinci etapta 1 milyon euro dayanak sağlanacak.

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, düzenlenen muahede merasiminde Stuttgart ile yardım maçı yapacaklarını açıkladı.

“Deprem felaketini unutmayalım, unutturmayalım”

Dursun Özbek açıklamasında şu tabirleri kullandı:

Türkiye ve Türkiye’yi seven insanlara sesleniyorum. Bu sarsıntı felaketini unutmayalım, unutturmayalım. Vakit içerisinde acıların derinliği unutuluyor. Ancak bu o denli bir acı değil. 50 binden fazla insanımız öldü ve 11’den fazla kentimiz tarumar oldu. Bunu unutmayalım. Devlet elinden geleni yapıyor lakin bu işi yalnızca devlete bırakmamalıyız. Sivil toplum kuruluşları bugünler için var. Galatasaray Kulübü de bu bölgedeki insanların yaraları sarılana kadar devam edecek.”

“Stuttgart ile Almanya’da maç yapacağız”

Özbek kelamlarına şöyle devam etti:

“Bakü’ye de gittik, yardım toplamak için maç yaptık. Yüklü bir hasılat getirisi oldu. Bundan sonraki süreçte Stuttgart ile Almanya’da maç yapacağız. Hasılatı sarsıntı bölgesine göndereceğiz.”

“Lig bitince Hatayspor ile maç yapabiliriz”

Hatayspor ve Volkan Demirel’le ilgili lider şunları söyledi:

“Hatay ile irtibat halindeyiz. Hatay yok olmuş. Planlamalar yapılıyor. Erden Timur Beyefendi ilgileniyor. Lig bitince Hatayspor ile maç yapabiliriz. TFF’de Volkan Demirel ile karşılaştım. Volkan’a birebir şeyi teklif ettim. Volkan da ‘Sporcularımızın hepsi gitti’ dedi. Ben de ‘Sporcu olması değerli değil, birilerini bul ve Hatayspor forması giydir. Bölge insanına moral olsun’ diye konuştum. Bölge insanı için her şeyi yapacağız.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir