Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan teşkilat üyelerine ikinci çeşit talimatı

Gündem May 19, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti vilayet liderleri, milletvekilleri, milletvekili adayları ve belediye liderleri toplantısında konuştu…

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

“Arkadaşlarımızın bir kısmı misyonlarına devam edecek başkalarıyla çalışmayı sürdüreceğiz. Yeni seçilen ve yine seçilen milletvekillerimize tebriklerimi sunuyorum.

14 Mayıs’ta dünyaya örnek olacak demokrasi imtihanı verdik. Samimi çabayla ulusal iradenin en sağlıklı biçimde sandığa yansıması için misyon yapan arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

İlçe liderlerimizi ve idarelerimizi, sandık şurası üyelerimizi, müşahitlerimizi, bizimle birlikte süreci yönetenleri tebrik ediyorum. İnşallah birebir uğraşı 28 Mayıs’ta göstererek demokrasiyi taçlandıracağız.

Bu sıkıntıyı bitirene kadar en küçük rehavete meydan vermeden çalışmalarımız orta vermeden sürecek.

Karşımızdakileri görüyorsunuz. Seçimi açık orta geri bitirdikleri halde suyu bulandırmak ismine her şeyi yapıyorlar.

Şayet biz sağlam durmaz faaliyetlerimizi birebir formda yürütmezsek karşı tarafın bu nobran halleriyle sandıkların üzerine çökeceğinden kuşkunuz olmasın.

İlçe liderlerimizi ve idarelerimizi, sandık heyeti üyelerimizi, müşahitlerimizi, bizimle birlikte süreci yönetenleri tebrik ediyorum. İnşallah tıpkı uğraşı 28 Mayıs’ta göstererek demokrasiyi taçlandıracağız.

Bu sıkıntıyı bitirene kadar en küçük rehavete meydan vermeden çalışmalarımız orta vermeden sürecek.

Biz 28 Mayıs’a kadar bu işe sıkı sıkı sarılarak Cumhur İttifakı üzerine oynanan oyunu bozacağız. Kati zaferi ilan edeceğiz 28 Mayıs’a kadar gece gündüz çalışacaksınız.

Pazar günü 16. ve 17. seçimde de açık orta birinci çıkararak tepeye taşıdınız.

18. seçimimizde bizi açık orta birinci çıkaracağımızdan hiç kuşku duymuyoruz. İtimadımızı boşa çıkarmayacağınıza inanıyorum.

Ülkemizin 14 Mayıs seçimleri siyasi tarihimizde özel bir yere sahip olacaktır. Güçlü bir atmosferde geçen seçimleri hamdolsun muvaffakiyetle tamamladık.

Cumhur İttifakı olarak 322 milletvekili ile Meclis’te çoğunluğu elde ettik.”

AYRINTILAR GELİYOR…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir