Cinsiyet değiştiren Mika Can Raun “Anne Kız Post’u” diyerek yayınladı! Annesini gören şoke oldu

Magazin Nis 29, 2023 Yorum Yok

TikTok’ta çektiği görüntülerle ismini duyuran Mika Can Raun lakaplı Mikail Can Kurnaz, paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Cinsiyet değiştiren Mika Can Raun, 1 Milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından sık sık paylaşımlar yapıyor.

Geçirdiği estetik operasyonları ile farklı birine dönüşen Mika, geçtiğimiz aylarda 100 liralık banknotu tuvalete atması sebebiyle davalık olmuştu.

“Devletin Egemenlik Alametlerini Aşağılamak” cürmünden yargılanan Mika Can Raun mahkeme kararıyla beraat etti.

Yaşadığı bu olayla uzun mühlet gündemde kalan fenomen isim bu kere annesiyle gündeme geldi.

Birçok estetik operasyonu geçiren Mika Can Raun, annesini de kendine benzetti. Estetik için ameliyat masasına yattı.

Fenomen isim annesinin değişimini toplumsal medya hesabından paylaştı, kullanıcılar yorum yağmuruna tuttu. İşte Mika Can Raun’un paylaşımı…

Annesini de kendine benzetti!

Mika Can Raun, annesini kendi hekimine götürerek estetik operasyonları yaptırdı. Annesinin değişimini gören gözlerine inanamadı.

Annesiyle olan pozlarını toplumsal medya hesabından “Annemle ikiz olduk ya” kelamlarıyla paylaştı. Fenomen isme tenkit yorumları yağıyor.

TikTok fenomeni Mika Can Raun, toplumsal medyanın en çok konuşulan isimleri ortasında. Cinsiyet değiştiren fenomen isim paylaşımlarıyla ve telaffuzlarıyla gündemden düşmüyor.

2001 doğumlu olan Mika Can Raun, İstanbul Büyükada’da dünyaya geldi. Üç kardeş olan Mika Raun, Marmara Üniversitesi Senaryo Müellifliği ve Sinema Tasarı kısmı öğrencisi.

Sosyal medya hesabını faal kullanan fenomen ismin TikTok’ta yaklaşık 300 bin, Instagram’da ise 1 milyon takipçisi bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir