Burcu Esmersoy’un düğün tarihi aşikâr oldu

Magazin May 09, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Ekranların başarılı sunucularından Burcu Esmersoy ve kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi Nazım Akmandil, nikah masasına oturmak için gü saymaya başladı.

Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil’in düğün tarihi netlik kazandı. Belirlenen günün akabinde ünlü çift yer seçimi için harekete geçti.

3 gün 3 gece düğün

Esmersoy ile 1.5 yıldır bir arada olduğu iş insanı Nazın Akmandil güney İtalya’nın Puglia bölgesinde yer alan ultra lüks otel Borgo Egnazia’da 1-4 Eylül tarihleri ortasında 3 gün 3 gece sürecek düğünle evlenecek.

Esmersoy, “Evlilik kararını bir yıl evvel aldık. Lakin otel müsait değildi. Türk yöntemi ortaya torpil yerleştirip bir formda hallettik. Yoksa otel eylülün birinci haftasını kimseye vermiyor” dedi.

Burcu Esmersoy sevgilisi Nazım Akmandil ile tanışma kıssasını Ceyda Düvenci’ye anlatmıştı:

“Uçak boştu”

“Bir sabah 8.15 uçağıyla Berlin’e uçarken, bomboş bir uçakta 2A ve 2B’ye oturduk biz. Boş uçakta yan yana! Uçak kalkmadan uyurum ben, yorucu bir tempoda çalıştığım için daima uyurum ben. Dikine uyuyabilen bir beşerim, ne kadar beğenilen bir çocuk onun yanında uyumayayım artık horlarım ben diye, diğer yere oturdum. Uçak indi, uçaktan indik, pasaport kuyruğuyla karşılaştım, 1 saat 45 dakika! O kuyrukta 2 tane Türk, konuşmaya başladık. Öyküyü kimse bilmiyor, birinci kere anlatıyorum.”

Burcu Esmersoy birinci evliliğini İtalyan iş insanı Massimo Cusimano ile ikinci evliliğini ise Berk Suyabatmaz ile yapmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir