Bu burçlar ağzını hayra açmıyor! İşte en negatif konuşan 4 toksik burç…

Genel Nis 27, 2023 Yorum Yok

Astrolojide her burcun kendine has özellikleri bulunduğu bir gerçek. Örneğin Koç burcu liderlik özelliğiyle ön plana çıkarken, Aslan burcu egoist halleriyle dikkat çeker. Fakat birtakım burçlar

Hayata daima negatif bakan 4 toksik burç!

1) Oğlak burcu

Hayata her daim önemli bakmayı başaran ve soğuk kişiliğiyle tanınan Oğlak burçları, genelde uygun huylu insanlardır. Fakat sevdiği şahıslara ve arkadaş etrafına sadık olmasıyla tanınan Oğlak burçlarının o denli bir özelliği var ki, etrafına kök söktürebilir. Oğlak burcu insanı değişime pek olumlu bakmayan burç insanlarındandır. Tek düzelikten hoşlanan ve kimi çevreler tarafından sıkıcı olarak bulunan bu insanların yeni fikirlere ve kanılara karşı kalıpları olabilir. Tıpkı vakitte siz bir seyahat ya da iş teklifinde bulunduğunuzda bu beşerler teklifinizi gereksiz ya da sıkıcı bulabilir. Negatifliğe epey yatkın olan Oğlak burçları, bu özellikleri sebebiyle yalnızca kendisinin değil etrafının de moralini bozabilir.

2) Başak burcu

Genel olarak hayatta her şeyi ve her durumu eleştirmesiyle bilinen Başak burçları, ağzını hayra pek açmaz. Her şeyin makûs yanını görmeye odaklı olan bu beşerler, güzel birer tenkit makinası olabilir. Lakin bu durum, hayattaki âlâ olayları da es geçmesine ve uygun olan şeyleri dahi eleştirmesine sebep olabilir. Memnuniyetsiz beşerler olarak bilinen Başak burçları, sivri lisanlarına ve toksik konuşmalar yaparak insanları negatif etkilememeye kesinlikle dikkat etmelidir.

3) Aslan burcu

Egoist halleriyle bilinen ve ben merkezli niyetleriyle tanınan Aslan burçları, birden fazla vakit karşısındaki insanları küçümseyip hor görebilir. Bu burcun çok gururu kibire dönüşerek vakit içerisinde yıkıcı hale gelebilir. Her şeyi çatışmaya dönüştürmeye yatkın olan Aslan burçları, eğlenceli bireyler olmalarına karşın kimi vakit toksik konuşarak etrafındaki insanların ruh hallerini de bozabilirler.

4) Akrep burcu

İçten pazarlıklı ve intikamcı kişilikler olarak bilinen Akrep burçları, genelde kıskançlık ya da kaygı durumlarında makûs konuşmaya daha çok yatkındırlar. Denetim etmeye eğilimli kişilikler olan bu burcun insanları, ayrıyeten olumludan çok negatife odaklanmaya da eğilimdir. Kendine yapılan yanlışları en sıkıntı affeden, hatta birçok vakit hiç affetmeyen burçlardan olan Akrep burcu hem sizi kısıtlayabilir, hem de negatif konuşmasıyla gününüzü zehir edebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir