Beşiktaş, 23 Nisan’da çocuklarla bir ortaya geldi

Spor Haberleri Nis 25, 2023 Yorum Yok
AA

Beşiktaş Futbol Grubu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları ağırladı. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen aktifliğe depremzede çocuklarla birlikte atletlerin ve tesis çalışanlarının çocuklarının yanı sıra özel konuklar de katıldı.

Çocuklara pamuk şeker ve balonlar dağıtılırken palyaçolar da minik konuklara sevinçli anlar yaşattı.

Antrenman alanında çeşitli oyunlarla eğlenen çocuklara eşlik eden siyah-beyazlı futbolcular ve teknik yönetici Şenol Güneş bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

“Bugünleri ve yarınları yeterli olsun çocuklarımızın”

Teknik yönetici Şenol Güneş aktiflikle ilgili şu tabirleri kullandı:

“Çocuklarla beraberiz. Bugünleri ve yarınları düzgün olsun çocuklarımızın. 23 Nisan’ı ve Ramazan Bayramı’nı kutlarken birlikteyiz. Büyük kulüp, büyük ekip, büyük aile olduğumuzu göstermek için buradayız.”

“23 Nisan’ı bize armağan eden Atatürk’ü hürmetle anıyorum”

Siyah-beyazlı kulübün asbaşkanlarından Emre Kocadağ, şu halde konuştu:

“Deprem felaketini yaşadığımız, sıkıntı günler geçirdiğimiz bir sene. Bu 23 Nisan’da depremzede ve engelli çocukları da kattık bu tertibe. 23 Nisan’ı bize armağan eden Atatürk’ü hürmetle anıyorum. Bizim için en büyük amaç Beşiktaşlılığı çocuklara ne kadar fazla yayabiliyorsak, ne kadar fazla bu pahaları aşılanabiliyorsa, ne kadar çocuk Beşiktaşlı olabiliyorsa bizim için en büyük başarılardan biri de o. Bu tertipler da bunlara hizmet eden tertipler.”

“Bugün bizim için çok manalı bir gün”

Asbaşkan Serhan Çetinsaya ise şu değerlendirmede bulundu:

“Bugün bizim için çok manalı bir gün. Ramazan Bayramı ile pekişmesi de çok manalı oldu. Burada çok sayıda çocukla hoş bir aktiflik oldu. Kaç 23 Nisanlara.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir