Batman’da nişan atan çiftin aileleri birbirine girdi.
Akşam saatlerinde Seyitler Mahallesi’nde meydana gelen olayda, bir çift ortasında atılan nişan nedeniyle iki aile hasımlık başladı.
İddiaya nazaran, kız tarafı, bir mühlet evvel bozulan nişanın akabinde, kızı diğeriyle nişanlamak istedi. Bunu duyan erkek tarafı ise kız tarafıyla konuşmak istedi.
Taş, sopa ve bıçakla birbirlerine saldırdı
İki aile ortasında başlayan kelamlı tartışma, büyüyerek taşlı, sopalı ve bıçaklı hengameye dönüştü. Hengamede ailelerden 5 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.
Polis müdahale etti
Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine sıhhat ve polis takımları sevk edildi. Yaralılar, birinci müdahalenin akabinde sıhhat takımlarınca hastaneye kaldırılırken, polis tarafları ayırmak için TOMA ve biber gazıyla hengameye müdahale etti. Olayla ilgili gözaltılar olduğu öğrenildi.
![](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/04/06/batmanda-nisan-atan-ciftin-aileleri-arasinda-tasli-sopali-bica_def04.jpg)
![](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/04/06/batmanda-nisan-atan-ciftin-aileleri-arasinda-tasli-sopali-bica_def05.jpg)
![](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/04/06/batmanda-nisan-atan-ciftin-aileleri-arasinda-tasli-sopali-bica_def06.jpg)
Yorum Yok