Arnold Schwarzenegger, ihanetiyle ilgili konuştu

Magazin May 14, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Rol aldığı ‘Terminatör’, ‘Gerçeğe Çağrı’ ve ‘Av’ üzere sinemalarla hafızalara kazınan, aksiyon sinemalarının yıldızı Arnold Schwarzenegger ile 1986’da dünyaevine girdiği eşi Maria Shriver’dan olaylı bir formda boşanmıştı.

Schwarzenegger’ın, evli olduğu devirde meskeninde çalışan hizmetlilerden biri olan Mildred Baena’dan Joseph Baena isminde bir oğlu olduğu ortaya çıkmıştı. Joseph’a gerçek babasının kim olduğu, 15 yıl boyunca söylenmemişti.

Ancak Schwarzenegger, eşinin yaşananları Mildred Baena’dan öğrenmesi üzerine evliliğini bitiren açıklamayı 2011 yılında yaparak, Joseph Baena’nın babası olduğunu itiraf etmişti.

Maria Shriver, bunun akabinde evliliğini sonlandırmak için birinci adımı atarak boşanma davası açmıştı. Aktör ile evliliğinden dört çocuğu bulunan Shriver, dava dilekçesinde kocasının evlilik dışı çocuğunu boşanma münasebeti olarak öne sürmüştü.

75 yaşındaki Arnold Schwarzenegger, dijital bir platformda yayınlanacak ‘Arnold’ isimli belgeselinin fragmanında yaşınan skandala değinerek; eşi Maria Shriver (67) ile ‘zorlu’ boşanmasından ve bunun ailesini nasıl etkilediğinden bahsetti.

Ünlü isim, “İnsanlar başarılarımı hatırlayacak lakin başarısızlıklarımı da hatırlayacaklar” dedi ve ekledi:

“Aileme gereğince acı çektirdim”

“Yaşananlar, evliliğim ve çocuklarımla olan münasebetim açısından çok zordu. Aileme gereğince acı çektirdim. Hayatımın geri kalanında bununla yaşamak zorunda kalacağım.”

“Aşmam gereken pürüzler vardı”

Yayınlanan fragmanda Hollywood’u fethetme isteğiyle ilgili de konuşan aktör, “Kendimi sahnede hayal ediyordum. Binlerce insan, ‘Arnold, Arnold, Arnold’ diye bağırıyordu. Ve bir şeyi hakikaten net bir halde gözünüzde canlandırdığınızda, oraya %100 ulaşabileceğinize inanırsınız. Öğrenmem gereken pek çok şey, aşmam gereken pürüzler vardı” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir