Ali Koç çılgına döndü: Olympiakos yöneticilerine sert reaksiyon

Spor Haberleri May 11, 2023 Yorum Yok

EuroLeague’de play-off serisinin beşinci maçında temsilcilerimizden Fenerbahçe, deplasmanda Olympiakos ile karşı karşıya geldi.

Seride 2-2’lik eşitlik bulunurken kazanan ekibin ismini Final Four’a yazdıracağı maçın galibi 84-72 ile mesken sahibi Olympiakos oldu.

Hakem kararları bezdirdi

Fenerbahçe’nin deplasmanda oynadığı uğraşta temsilcimiz aleyhine verilen hakem kararları büyük reaksiyon çekti.

Özellikle birinci yarıda Kostas Sloukas’ın atak faul kararı beklenebilecek hareketine Fenerbahçe aleyhinde basket faul verilmesi, konut sahibi grubun Fenerbahçe’nin 8 özgür atış kullandığı birinci yarıda 15 kere özgür atış çizgisine gelmesi reaksiyon yarattı.

Yöneticiler gerildi

Karşılaşmada Olympiakos taraftarının Fenerbahçe’nin yöneticilerinin bulunduğu kısma yönelik hareketleri, şiddetli tepkileri ortamı daha da gerdi.

İlk olarak Fenerbahçe İdare Şurası Üyesi Sertaç Komsuoğlu, yaşananlara reaksiyon gösterdi. Komsuoğlu, Olympiakos’un genel menajeri ile mevzuya ait bir tartışma yaşadı.

Ali Koç da sinirlendi

Sonrasında Fenerbahçe Lideri Ali Koç, olay yerine gelerek rakip kadronun genel menajeri ile sert bir diyalog gerçekleştirdi. Ali Koç, bulundukları bölgede yaşanan tatsız durumları kendisine iletti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir